Home > Новини > Google анонсували підтримку Android Auto в Twitter
android auto обзор

Розумні автомобільні мультимедійні системи стають популярними останнім часом. Основними конкурентами на цьому ринку є Android Auto і Apple CarPlay.

Багато користувачів готові віддати свою перевагу Android Auto і Google розуміють, що підтримка стане ключовим моментом у просуванні власної автомобільної системи. Тому компанія оголосила на сторінці підтримки Android Auto, що тепер компанія почне відповідати на запити про Android Auto через офіційний обліковий запис Android Auto на сайті мікроблогів Twitter.

“Потрібна допомога? Твітніть @Android за допомогою тегу #androidautohelp, щоб зв’язатися з нашою командою; служба підтримки доступна з понеділка по п’ятницю з 8 ранку до 5 вечора “, – заявила компанія.

Проект Android Auto був анонсований в рамках Google I/O 2014, а мобільний додаток для мультимедійної системи було випущено в березні цього року.

За допомогою головного пристрою з інтегрованим Android Auto, користувач зможе відповідати на дзвінки, відправляти текстові повідомлення і користуватися GPS-навігацією. Голосове управління також допоможе підвищити безпеку в дорозі.

Android Auto - Google Maps, Media & Messaging
Android Auto - Google Maps, Media & Messaging
Developer: Google LLC
Price: To be announced
  • Android Auto - Google Maps, Media & Messaging Screenshot
  • Android Auto - Google Maps, Media & Messaging Screenshot
  • Android Auto - Google Maps, Media & Messaging Screenshot

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.