Google Play отримає сімейний аккаунт

Компанія Google досить регулярно модифікує фірмовий магазин додатків Google Play. І хоча останнє оновлення не несе додатковий функціонал, базовий код показує деякі цікаві варіанти обміну.

Як вже сказано вище, в коді програми били знайдені рядки, які вказують на те, що в подальших оновленнях ми зможемо побачити опцію сімейного обміну додатками та подарунками.

Сімейний музичний план, анонсований компанією на Google I/O в травні, швидше за все, став каталізатором для появи нової особливості - угруповання, яке дозволить налаштувати сімейну групу, додавати і видаляти елементи на свій розсуд.

Сімейний варіант обміну дасть можливість використовувати загальний аккаунт разом з персональним. Це був би ідеальний варіант для контролю за дітьми, які не змогли б завантажувати додатки, або здійснювати покупки без дозволу батьків.

Є деякі натяки, які свідчать про можливе розширення сімейному плані і на іншого медіа-контенту з Google Play, наприклад, сімейна бібліотека.

І нарешті, в Google Play з'явиться можливість вибрати книгу, додатки, гру, пісню / альбом або навіть ТВ-шоу і фільм, щоб подарувати їх кому-небудь на власний розсуд.