Home > Новини > Lenovo оприлюднили свої плани оновлення пристроїв
lenovo Обновления

Із запуском кожної нової версії ОС Android приходить неминуче питання про те, коли існуючі смартфони зможуть отримувати останні оновлення. Компанія Lenovo прагнула відповісти на це питання детально, коли її популярні смартфони – K3 Note, Vibe S1, Vibe P1, A7000 і A7000 Plus – отримають оновлення  ОС Android 6.0 Marshmallow.

За словами компанії, A7000 і A7000 Plus отримають оновлення до Android 6.0 у вересні наступного року. Lenovo К3 Note планує отримати СВОК OTA-оновлення в тому ж місяці. Для користувачів Vibe S1 і Vibe Р1, оновлення, як очікується, з’явиться в червні наступного року, але, як завжди це буває, дата релізу може змінитися.

Що цікаво, Lenovo не згадала інші смартфони або планшети, що робить компанію однієї із найповільніших в оновленні виробників.

Звичайно, плани компанії не порадують багатьох своїх клієнтів, однак як це зазвичай буває, фрагментація Android означає, що користувачам доводиться чекати деякий час, перш ніж отримати довгоочікуване оновлення.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.