Huawei представила G7 Plus

Huawei G7 Plus фото

Компанія Huawei недавно представила один зі своїх кращих смартфонів середнього класу. Новий G7 Plus приймає естафету від торішнього G7, отримавши більш привабливі специфікації.

Хоча смартфон оснащений 5.5-дюймовим дисплеєм, як і його попередник, дозвіл екрана виріс з HD до Full HD. G7 плюс працює на безе 64-розрядного восьмиядерного процесора Snapdragon 615, поставляється з 3 GB оперативної пам'яті і 32 GB внутрішньої пам'яті, а також слотом microSD для розширення пам'яті.

Компанія звернула особливу увагу на основну камеру G7 Plus, яка хоч і отримала дозвіл 13 мегапікселів, компенсує це оптичною стабілізацією зображення, сапфіровою лінзою, сенсором RGBW, і більш широку апертуру, так що при низькій освітленості, якість повинна бути значно поліпшене.

Huawei оснастили смартфон металевим корпусом, пристрій пропонується в сріблястому, сірому і золотом кольорах. У специфікації G7 Plus входить сканер відбитків пальців на задній панелі, працює смартфон на базі Android 5.1 і буде оновлено до 6.0 в лютому наступного року. Обсяг батареї склав 3000 мАг.

Huawei G7 Plus спочатку буде доступний в Азії, за ціною $330, що досить непогано для металевого фаблет.