Home > Програми > У Google Maps для Android тепер пошук і навігація доступні в офлайні
google maps android offline

Компанія Google у своєму офіційному блозі розповіла про велике оновлення для свого картографічного сервісу, а саме – для додатків під платформи Android і iOS. Свіжа версія Google Maps тепер дозволяє користуватися навігацією і пошуком в офлайні.

Відповідне оновлення вже з’явилося в Google Maps для Android, а iOS-версія програми отримає апдейт вже зовсім скоро. Тепер користувачі можуть зберігати карту певної місцевості разом зі своєю інформацією, яка знаходиться на ній – покажчики, дані про рух та інше. Після збереження карти і даних ними можна користуватися без підключення до інтернету, в тому числі можна активувати режим навігації, а також працює пошук. Завантажити карту в пристрій можна після того, як користувач ввів в пошуку назву якоїсь локації. У підсумку додаток відразу ж запропонує завантажити карту в оффлайн.

nexus2cee_product-offroad-setup-v1-r2

GIF анімація по кліку

Оновлені Google Maps для Android тепер автоматично розуміють, коли у смартфона або планшета є підключення до інтернету, а коли ні, тому перемикання між онлайн- і оффлайн-режимами проводиться «на льоту».

Карти
Карти
Developer: Google LLC
Price: Free
  • Карти Screenshot
  • Карти Screenshot
  • Карти Screenshot

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.