Huawei розробила технологію швидкої зарядки акумуляторів

Компанія Huawei продемонструвала свої напрацювання у сфері акумуляторів на конференції Battery Symposium в Японії. Китайці показали свої нові батареї, котрі швидко заряджаються, які складуть конкуренцію пристроям з технологією Qualcomm Quick Charge 3.0.

На заході були продемонстровані два нові літій-іонні акумулятори різної ємності. Один з них має ємність 600 мАг, а його зарядка на 68% займає всього дві хвилини. Друга батарея вже більш ємна - 3000 мАг, але заряджається вона майже так само швидко - 48% за п'ять хвилин. Відео-демонстрація зарядки більш ємного акумулятора відображена нижче на відео. Також доступний ролик з зарядкою акумулятора ємністю 600 мАг. Нагадаємо, найновіша технологія Qualcomm Quick Charge 3.0 дозволяє зарядити батарею приблизно на 80% за довгі 30 хвилин, тоді як акумулятори Huawei зможуть виконати те ж саме десь за 10 хвилин, якщо оцінити поточні результати.

Представники Huawei називають свою нову технологію революцією в області акумуляторів для мобільної техніки, але ніяких приблизних дат, коли пристрої з такими батареями надійдуть у продаж, не називається. Швидше за все, це станеться не раніше наступного року.