Samsung відповіла на рекламу Apple власним роликом про Gear VR

samsung gear vr цена

У кількох країнах уже почалися продажі окулярів віртуальної реальності Samsung Gear VR. Компанія Samsung починає розганяти свою рекламну кампанію з просування цього пристрою, яке було зроблено у співпраці з Oculus. Нещодавно корейці опублікували рекламний ролик Samsung Gear VR, який відповідає на відомий слоган з промо-відео Apple.

Раніше цього літа компанія Apple випустила серію рекламних роликів під слоганом "If it's not an iPhone, it's not an iPhone" («Якщо це не iPhone, то це не iPhone»). Основним посилом відео була унікальність смартфонів iPhone. Компанія Samsung вирішила не вигадувати нічого нового і просто змінила слоган на "It's Not a Phone, It's a Galaxy: Gear VR" («Якщо це не телефон, то це Galaxy»). В опублікованому відео демонструються самі окуляри віртуальної реальності, а також контент і можливості, які вони пропонують.

Нагадаємо, аксесуар Samsung Gear VR сумісний тільки зі смартфонами Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge +, Galaxy S6 / S6 Edge від того ж виробника. У відео можна помітити кілька ігор, які створені спеціально для Gear VR. Серед них є Land's End - новинка від творців Monument Valley. Офіційні продажі очок на території США почнуться 27 листопада, а в деяких країнах вони вже доступні. Сподіваємося, що Samsung Gear VR купити можна буде і в Україні за адекватною ціною.