Home > Програми > Google Фото допоможе очистити пам’ять смартфона від непотрібних знімків
Google Фото для Android

У налаштуваннях Google Фото для Android з’явилася нова опція Free Up Space, що дозволяє очистити пам’ять смартфона від непотрібних знімків.

При натисканні на цю кнопку додаток визначить, у яких фотографій є резервні копії на Google Диску, і видалить їх зі смартфона. Перед цим від користувача потрібно підтвердження.

У сервісі також запущений новий «Асистент». Він попередить користувача про те, що вільний простір в пам’яті пристрою закінчується. Ця функція буде доступна тільки тим людям, які зберігають фото в оригінальному або високій якості.

0_110124_bf609e20_L
«Асистенти» – віртуальні помічники, які допомагають користувачам сервісу виконувати різні завдання. Наприклад, створювати з фотографій колажі, колекції та відео.

У версії для iOS новий функціонал з’явиться найближчим часом.

Ще одним помітним поліпшенням стала можливість контролю над використанням вільного простору на Google Диску, запущена в веб-версії сервісу. Тепер, з метою економії, користувачі cмогут зберігати фото не в оригінальному, а у високій якості (маються на увазі великі файли з високою роздільною здатністю). Обсяг таких фотографій не буде відніматися з вільного простору Диска (15 Гб).

Нагадаємо, що додаток Google Фото було запущено в травні цього року. Воно покликане допомогти користувачам легко і швидко знаходити фото і відео, сортувати їх і ділитися ними в інтернеті.

У жовтні аудиторія сервісу перевищила 100 млн осіб.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.