Google Фото для Android

Google Фото для Android

У налаштуваннях Google Фото для Android з'явилася нова опція Free Up Space, що дозволяє очистити пам'ять смартфона від непотрібних знімків.

При натисканні на цю кнопку додаток визначить, у яких фотографій є резервні копії на Google Диску, і видалить їх зі смартфона. Перед цим від користувача потрібно підтвердження.

У сервісі також запущений новий «Асистент». Він попередить користувача про те, що вільний простір в пам'яті пристрою закінчується. Ця функція буде доступна тільки тим людям, які зберігають фото в оригінальному або високій якості.

0_110124_bf609e20_L
«Асистенти» - віртуальні помічники, які допомагають користувачам сервісу виконувати різні завдання. Наприклад, створювати з фотографій колажі, колекції та відео.

У версії для iOS новий функціонал з'явиться найближчим часом.

Ще одним помітним поліпшенням стала можливість контролю над використанням вільного простору на Google Диску, запущена в веб-версії сервісу. Тепер, з метою економії, користувачі cмогут зберігати фото не в оригінальному, а у високій якості (маються на увазі великі файли з високою роздільною здатністю). Обсяг таких фотографій не буде відніматися з вільного простору Диска (15 Гб).

Нагадаємо, що додаток Google Фото було запущено в травні цього року. Воно покликане допомогти користувачам легко і швидко знаходити фото і відео, сортувати їх і ділитися ними в інтернеті.

У жовтні аудиторія сервісу перевищила 100 млн осіб.