Новий планшет Xiaomi буде схожий на iPad mini і Nokia N1

Mi Pad 2 цена купить

24 листопада на запланованій презентації компанія Xiaomi навряд чи обмежиться одними лише смартфонами. Свіжий тизер натякає на анонс нового планшета Mi Pad 2, чуток про який було чимало. Слідом за ним з'явився і рендер, що демонструє схожості з iPad mini і Nokia N1.

Аналогія з згаданими гаджетами простежується в оформленні задньої панелі - всі вони мають тонкий металевий корпус з ледь помітним вічком камери в лівому верхньому кутку. Спереду ж новинка копіює перший Mi Pad, збереглися і традиційні для Xiaomi сенсорні кнопки під екраном.

PdaflTnvdNQ

Це підтверджують і попередні характеристики, в числі яких 7,9-дюймовий екран з роздільною здатністю 2048x1536 пікселів, чіп Intel Atom x5-Z8500 з частотою 2,2 ГГц, 2 ГБ ОЗУ і 16 ГБ вбудованої пам'яті. За деякими даними, планшет може отримати функцію вибору ОС між Windows 10 і Android 5.1, але ці відомості поки виглядають сумнівно.

Mi Pad 2 фото

Ймовірно, цього разу буде представлений і варіант з підтримкою мобільного інтернету. Хоча не виключено, що виробник обмежиться лише WiFi-версіями з різним об'ємом вбудованої пам'яті. Ціни, за чутками, складуть 1 499 і 1 799 юанів (15 245 і 18 300 рублів).