Home > Новини > Годинники на Android Wear оновляться до Android 6.0 в найближчі місяці
Android Wear оновлення

Минулого тижня південнокорейська компанія LG представила нові “розумні” годинники Watch Urbane другого покоління, які стали першим пристроєм під управлінням операційної системи Android Wear з підтримкою стільникового зв’язку і можливістю повноцінної роботи без прив’язки до смартфону. Тепер стало відомо, що це і перші смарт-годинники під управлінням нової версії Android Wear на базі Android 6.0 Marshmallow.

Google оголосила, що абсолютно всі “розумні” годинники на Android Wear, включаючи Samsung Gear Live і LG G Watch, отримають оновлення до Android 6.0 в найближчі місяці. Розробники вже можуть завантажити Android Wear SDK на базі Android 6.0 Marshmallow з офіційного сайту Google, щоб оптимізувати свої додатки під нову версію системи. З нововведень свіжої ОС варто відзначити підтримку вбудованих в години динаміків, які тепер можуть відтворювати звуки, і процесорів Intel x86. Першими годинами з чіпом від Intel стали TAG Heuer Connected.

Google почне випуск OTA-оновлення в найближчі місяці, але точна дата старту апдейта поки не називається.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.