Home > Програми > Додаток Google Camera доступний на Android 6.0
скачать Google Камера для Андроид

З випуском Nexus 6P і Nexus 5X компанія Google представила оновлений додаток камери для Android. Багато користувачів скаржилися на його інтерфейс, тому розробники зайнялися його переробкою. Через місяць Google випустила нову версію програми для користувачів пристроїв на базі Android 6.0 Marshmallow, тому оцінити всі нововведення вийде далеко не у всіх. Тепер перемикання між фото й відео відбувається свайпом по екрану, а кнопка перемикання між камерами розташувалася поруч із кнопкою спуску затвора.

Доброю новиною для власників торішнього Nexus 6 стала підтримка нового режиму зйомки Auto HDR +, а на Nexus 6P і Nexus 5X тепер можна і зовсім відключити серійну зйомку, щоб помилково не робити кілька знімків відразу. Ще одним важливим зміною стала можливість робити знімок безпосередньо під час запису відео. Для цього потрібно просто торкнутися екрана.

Google Камера
Google Камера
Developer: Google LLC
Price: Free
  • Google Камера Screenshot
  • Google Камера Screenshot
  • Google Камера Screenshot

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.