Google Новини й погода: повідомлення та персоналізовані рекомендації

новини україни на android

Нещодавно компанія Google випустила актуальне поновлення для новинного додатку «Новини й погода» для операційної системи Android. У новій версії з'явилося кілька нових функцій. Варто нагадати, що кардинально оновлено сервіс був торік - після численних років гниття в найстарішому дизайні Gingerbread. Відтепер в майбутньому тепер очікується більше великих і важливих оновлень для цього додатка.

Нова версія сервісу Google «Новини й погода» з номером 2.5.2 вже розгортається як оновлення і повинна стати доступною для установки протягом найближчих декількох днів. В оновленому додатку з'явилася підтримка повідомлень про найважливіші новинах. Так, відразу після відкриття Google «Новини й погода» вам буде запропоновано погодитися або відмовитися від отримання спеціальних новинних повідомлень - пропозиція буде відображатися в окремому вікні характерного синього кольору.

Другим нововведенням, яке було додано в нову версію, є перероблений розділ налаштувань. Тепер сервіс Google «Новини й погода» має єдине місце для настроювання абсолютно всіх доступних функцій. Раніше, якщо ви не знали, різні користувальницькі параметри були буквально розкидані по інтерфейсу, але з оновленням це все, на щастя, в минулому.

Остання зміна, внесена в Google «Новини й погода» 2.5.2 - впровадження рекомендацій «Пропоновані для вас». Пропоновані для вас - це окрема категорія новинного контенту в оновленому додатку від Google. Там, як припускає назва, ви зможете знайти персоналізовані новини, відібрані спеціально для вас, тому читати цікаві новини про Україну буде ще зручніше, ніж раніше. Рекомендації будуть брати в основу вашу історію пошуку і можуть спиратися на задаються в пошуку, а також Google Now. До слова, кожну рекомендація доступна для видалення.

Завантажити останню актуальну версію програми Google Новини та погода можна на нашому сайті, а також в каталозі Google Play. Як вам свіже оновлення? Пишіть в коментарях!

Добавить комментарий