Bluestacks 2.0: багатозадачність, ігрова платформа і новий інтерфейс

Завантажити емулятор BlueStacks 2

Популярний емулятор Android-програм для Windows і OS X під назвою Bluestacks отримав найбільше, на думку розробників, оновлення. Версія 2.0 повноцінну багатозадачність, а також Bluestacks тепер перетворився на платформу для мобільних ігор на ПК.

Нагадаємо, Bluestacks спочатку був досить незграбним емулятором окремих Android-додатків. Пізніше програма переросла у власну платформу з каталогом, а тепер Bluestacks пропонує щось на зразок Steam для мобільних ігор. Одне з основних нововведень версії 2.0 - абсолютно новий інтерфейс, який більше нагадує браузер. Кожна вкладка - це запущена програма або гра, між якими можна вільно перемикатися. Також в Bluestacks з'явився каталог спеціально відібраних і оптимізованих для емулятора ігор.

Представники компанії Bluestacks в інтерв'ю відзначають, що останнім часом ПК-геймери починають цікавитися деякими мобільними іграми. Особливо тими, яких немає на платформах Windows і OS X. Яскравий тому приклад - Fallout Shelter. Платформа Bluestacks вже виросла до такого стану, що щомісяця її користувачі завантажують більш 109 млн додатків і запускають до 1 млрд програм за той же проміжок часу. Остання версія емулятора Bluestacks вже доступна для скачування на офіційному сайті програми.

Добавить комментарий