Home > Програми > Samsung випустила браузер для Gear VR з адаптацією під віртуальну реальність

Компанія Samsung зовсім недавно анонсувала спеціальний браузер Samsung Internet, який адаптований під формат віртуальної реальності в окулярах Gear VR від корейського виробника. Інтернет-оглядач вже доступний в спеціальному каталозі контенту для Samsung Gear VR.

На даний момент браузер проходить бета-тестування, тому деяких функцій ще немає, або вони працюють нестабільно. Ресурс Sammobile вже опублікував перші враження від Samsung Internet для віртуальної реальності. Всі веб-сторінки в браузері відображаються в певному «опуклому» візуальному стилі, який найбільше підходить очками. Функція Gaze Mode дозволяє натискати на посилання або виділяти різні об’єкти без необхідності використовувати тачпад на самих Gear VR. Також присутня інтеграція з голосовим помічником S Voice, який підтримує більшість поширених мов і непогано розпізнає браузерні команди.

samsung-internet-for-gear-vr-2

Навіть можна вводити текст у відповідні поля. Згідно відгуками перших тестерів, браузер для віртуальної реальності поки має дуже мало функцій, які пояснюються статусом бета-тестування. Компанія Samsung пообіцяла сильно розвивати концепцію свого інтернет-оглядача – безліч функцій з’являться згодом.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.