Fallout Shelter — симулятор апокаліптичного світу

Напередодні виходу Fallout 4 розробники Bethesda випустили мобільний додаток Fallout Shelter для iOS. Несподівано для них гра почала стрімко набирати популярність і приносити прибуток вище, ніж всіма улюблена Candy Crush Saga (до слова, вона приносить в день 2500000 доларів). Дані дійсно вражаючі, враховуючи, що Fallout Shelter безкоштовна. У ній, звичайно, є платні послуги, але коштують вони дешево в порівнянні з іншими іграми. Завдяки успіху додатки розробники задумалися над випуском його на Android. Фанати франшизи Fallout, які мають пристрої на iOS, вже з нетерпінням чекають, коли теж зможуть випробувати гру.

Геймплей полягає в тому, що перед користувачем ставиться завдання побудувати притулок для уцілілих після ядерної війни. Заробляючи досвід і монети, гравець може додавати нові кімнати (кухні, спальні, спортзали, збройові та інші). Число жителів теж поступово збільшується. На екрані відображається, наскільки вони задоволені життям, і чим вище показник, тим охочіше вони трудяться на благо притулку. Людей доведеться захищати від небезпек з боку Пустищі. Для цього буде потрібно відкривати нові види зброї, броні і тренувати майбутніх бійців. Щоб чисельність населення не падала, доведеться налагоджувати між персонажами романтичні стосунки і підштовхувати до вирішення завести дитину. Fallout Shelter поєднує в собі стратегію і симулятор. Гравцям доведеться продумувати план з розвитку притулку, вирішувати, яких людей приймати і на яку роботу ставити залежно від їх професій.

Завдяки легкому цікавого геймплею і хорошою графіку гра припала до смаку не тільки шанувальникам Fallout, але і звичайним користувачам. Зараз залишається чекати оголошення про дату виходу Fallout Shelter для Android, яке, за словами розробників станеться 13 серпня 2015, про це стало відомо з твіттера Pete Hines - віце президента студії Bethesda